Maszyny do procesu ekstruzji

Chcesz uruchomić produkcję przetwarzanych pasz i środków produkcji, poszerzyć dotychczasową działalność, dokonać modernizacji posiadanego parku maszynowego, wdrożyć innowacyjne osiągnięcia naukowe w swojej firmie? Niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć, pomożemy Ci!

W Consfood oferujemy pomoc z zakresu: rozwiązywania różnych problemów, wsparcia i doradztwa, nowoczesnych światowych rozwiązań technicznych i technologicznych, które będą pomocne w realizacji Twoich planów i potrzeb.

Oferujemy najnowsze techniczne i technologiczne rozwiązania, które pomogą zrealizować Twoje potrzeby i plany, dodatkowo możemy zoptymalizować urządzenia produkcyjne, określić konieczne nakłady finansowe, czy też na zlecenie opracować nowoczesne technologie produkcji ekstrudatów.

Wspieramy naszych usługobiorców w opracowywaniu biznes planu, działaniach marketingowych i organizacyjnych firmy. Ponadto możemy podjąć się nadzoru naukowo-technicznego opierając się na kilku etapach działań, począwszy od sporządzenia projektu inwestycyjnego, poprzez wykonanie go, a skończywszy na transferze know-how.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Przeprowadzimy badania naukowe związane z technologią ekstruzji, opracujemy receptury najnowszych wyrobów, czy też dobierzemy opakowania do produktów. Możemy również sporządzić ekspertyzę projektów, czy też opracować opinie przedsięwzięć biznesowych.

Działania przez nas przeprowadzane są unikatowe w Polsce. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów w związku z ofertą, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy!

Ekstrudery spożywcze

Biuro Konsultingowe Consfood

NIP:
7120072804
Adres:
Aleksandra Fredry 10
20-453 Lublin

Telefon:
+48 602 251 500

E-mail:
leszekmoscicki1949@gmail.com