Technologia ekstruzji

Myślisz o uruchomieniu produkcji przetwarzanych surowców pochodzenia biologicznego na cele spożywcze lub paszowe, poszerzeniu dotychczasowych działań, modernizacji własnego parku maszynowego, a może o wdrożeniu najnowocześniejszych osiągnięć naukowych?

Bez względu na to, jaki cel chcesz osiągnąć w Consfood, pomożemy Ci w tym! Co możemy dla Ciebie zrobić? Jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne światowe rozwiązania techniczne i technologiczne, które pomogą zrealizować Twoje plany i potrzeby.

Możemy zoptymalizować urządzenia produkcyjne, określić niezbędne nakłady finansowe, a co więcej pozostajemy w nieustannym kontakcie z czołowymi producentami maszyn na świecie.

 

Mamy dostęp do własnych opracowań i projektów technicznych – na zlecenie możemy opracować technologie produkcji ekstrudatów. Jesteśmy w stanie pomóc w opracowaniu biznes planu, zorganizowania firmy, czy też w przygotowaniach marketingowych. Możemy podjąć się nadzoru naukowo-techniczneo, zaczynając od fazy projektowej, skończywszy na etapie wykonawczym projektów inwestycyjnych, a także transferu know-how.

W Consfood zajmujemy się prowadzeniem badań naukowych z zakresu technologii ekstruzji, opracowujemy receptury nowych wyrobów, dobieramy opakowania. Na zlecenie wykonujemy różnego rodzaju ekspertyzy projektów, opracowujemy opinie przedsięwzięć biznesowych. Co więcej, nasze usługi mają charakter unikalny w całej Polsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Zapraszamy do kontaktu!

Technologia ekstruzji Biuro Konsultingowe Consfood

NIP:
7120072804
Adres:
Aleksandra Fredry 10
20-453 Lublin

Telefon:
+48 602 251 500

E-mail:
leszekmoscicki1949@gmail.com